חווית משתמש

UX Salon – squares – הכנס המקצועי למעצבי דיגיטל בישראל

רונית קליין | 8 באוגוסט 2017

 

בשנים האחרונות תפקיד המעצב הדיגיטלי התפתח. כיום אנו מעורבים יותר בכל אחד מהשלבים בתהליכי פיתוח המוצר הדיגיטלי. אנו נדרשים להשפיע משלב הבריינסטורמינג דרך העדכונים האחרונים לפני ההשקה וגם לאחריה.

UX Salon Squares הוא הכנס המקצועי הראשון מסוגו בישראל, אשר עוסק בהיבטי הליבה של עיצוב מוצרים דיגיטליים. ביומיים מרוכזים נלמד טכניקות שיאפשרו לנו לייעל את תהליך העבודה שלנו  וללמוד מניסיונם של מעצבים אחרים.

מהו ה- UX Salon Squares ולמי הוא מתאים?

הכנס מיועד לכל מי שעוסק בעיצוב ואפיון של מוצרים דיגיטליים. מדובר בכנס מקצועי שעוסק בעבודה היומיומית שכולנו כל כך אוהבים לעסוק בה ומעניק כלים פרקטיים לשיפור וייעול תהליכי העבודה שלנו ולפתרון האתגרים שפוגשים אותנו יום יום בעבודתנו.

כמעצבים, כולנו נתקלים באתגרים יומיומיים בשלבים שונים בעבודתנו. בכנס הקרוב נוכל לרכוש כלים מעשיים שיסייעו לנו בעבודה שלנו.

הכנס יעסוק במגוון היבטי העיצוב משלב ההשראה, דרך הבנת המשתמשים שלנו ועד העברה לפיתוח ובדיקה קפדנית שהדברים באמת נראים בדיוק כמו העיצוב גם לאחר שלב הפיתוח.

 

ההרצאות

בכנס תוכלו ליהנות ממגוון הרצאות שינתנו מפי מעצבים מובילים מארץ ומהעולם. כל אחת מההרצאות תעסוק בעיצוב מפרספקטיבה אחרת וכולן יחד יהוו סקירה שלמה של שוק העיצוב כפי שפועל כיום. כך, תוכלו ללמוד, למשל, כיצד לנהל דיאלוג נכון בין צוות העיצוב לצוות הפיתוח. הרצאה זו תועבר על ידי אלה גנור, מעצבת מוצר בחברת Houzz וגיא שביב, ראש צוות הפיתוח של החברה. הרצאה זו תביא אל הבמה את אופן ההתנהלות בחברה ותסביר איך לייצר שקיפות שתייעל את תהליכי העבודה שלנו.

עודד בביוף, מנהל צוות עיצוב מוצר ב – SimilarWeb יציג בהרצאתו כלים שיעזרו לנו להתגבר על הפערים בין העיצוב אותו יצרנו לבין מימושו בפועל ויציג שיטות עבודה נכונות עם השותפים המקצועיים שלנו לניהול דיאלוג מוצלח.

אני גם אהיה שם ואדבר על אתגר נוסף שאנו פוגשים בעבודתנו – מהיכן מגיעים רעיונות טובים? היכן אנו מוצאים השראה? וכשאנו מוצאים השראה ויש לנו רעיון, איך אנחנו מתרגמים אותו לויז׳ואל? בהרצאה אשתף אתכם במתודולוגית העבודה שלי – כיצד ניתן להפוך רעיונות מופשטים למוצרים ממשיים.

הרצאות נוספות ומרתקות יעסקו בנושאים מגוונים כמו: מהן הדרישות ממעצבים דיגיטליים בשוק של היום, כיצד להתחבר למשתמשים שלכם, איך ניתן להתבלט על ידי עיצוב שמונע ממידע, כמה מהר וחופשי ניתן לעבוד עם Sketch, איך לשפר את המוצרים שלכם באמצעות ביצוע ראיונות משתמשים אפקטיביים וכיצד תוכלו להגביר את היצירתיות שלכם.


 

הסדנאות

הכנס מציע מגוון סדנאות שיועברו, גם הן, על ידי מעצבים מובילים מהארץ ומהעולם. תוכלו להשתתף בסדנאות בוקר ואחה"צ ולהתנסות בתהליכים פרקטיים שיסייעו לכם בעבודתכם: טכניקות עבודה עם Sketch, סיעור מוחות קריאטיבי, עידוד היצירתיות, חשיבה כמעצבי משחקים ועוד. מספר המשתתפים בסדנאות מוגבל, הן מצומצמות ביחס להרצאות הגדולות וזה מה שיאפשר לכם לספוג את המידע בצורה מעמיקה יותר.

 

למה זה טוב?

לעצב בעידן דיגיטלי זה עניין מאתגר. אנחנו לא רק חייבים להיות מעודכנים בכלים ובטכנולוגיות החדשות שצצות מדי יום, אלא גם מוכרחים להבין כיצד להיות אפקטיביים ולייעל את עבודתנו, איך לעבוד נכון עם אנשי הצוות השונים ואיך לפרוץ ולשבור חסמים יצירתיים על מנת להפוך לאנשי מקצוע מובילים בתחומנו.

 כפי שציינתי כבר קודם לכן, הכנס פונה באופן ישיר למעצבים דיגיטליים ועוסק בנושאים שאנו פוגשים יום יום, שעה שעה. מעבר לכך שנוכל ללמוד בו המון על המקצוע שלנו, ניפגש עם קולגות ונרחיב את המעגל המקצועי שלנו בתחום.

הכנס יתקיים בתאריכים 10-11 לספטמבר. לאתר הארוע

סרטון תדמית שמלווה את הכנס:


אהבתם את הפוסט? אולי תאהבו גם את עמוד הפייסבוק שלנו, אנחנו מעלים טיפים יומיים על נושאים שמרגשים אותנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הוספת תגובה בפייסבוק